همانطور که همگی میدانیم، CloneDVD یک نرم افزار بسیار انعطاف پذیر و ساده جهت کپی کردن فیلمهای DVD شماست. بدون هیچ تنظیمات خاصی، CloneDVD بصورت کاملا خودکار، تمامی قفل های امنیتی نظیر CSS,RC,RCE,UOP و Sony ARccOS را در حین عمل کپی برداری از بین برده و به شما این اجازه را میدهد تا با دستی باز تمامی فیلمهای DVD خود را کپی کرده و کلکسیونی جمع آوری نمایید.

کپی فیلمهای DVD برای iPod, iPhone و PSP :
از امکانات جدید CloneDVD این است که شما میتوانید به راحتی DVD خود را با فرمتهای بسیار گوناگون برای دستگاههای قابل حمل خود (Apple iPod Video, iPhone, Sony PSP, Zune, Zen, Smart Phone, PMP etc) تبدیل نمایید. CloneDVD حتی میتواند فیلمهای DVD شما را به فرمت های تصویری معروفتری نظیر Divx/Xvid ، MP4 ، AVI ، ASF و غیره تبدیل نماید.

حالت کپی چندگانه :
حالت دست نخورده، شالوده فیلم، سفارشی کردن، برش فیلم. شما به راحتی میتوانید برای کپی فیلم خود تنظیماتی انجام دهید تا به طور مثال فقط اصل فیلم یا منوی ابتدایی به همراه special features فیلم کپی شوند.

هدف و منبع انعطاف پذیر :
کپی/رایت از دیسک DVD ، کپی/رایت از فولدر DVD در هارد دیسک، رایت بروی دیسک DVD ، کپی داخل فولدر DVD بروی هارد دیسک ، ساخت ایمیج ISO ، تبدیل و کانورت فیلم.

سازگاری بسیار بالا :
این نرم افزار تمامی دیسک های تک لایه ، 2 لایه (Dual-layer) و همچنین رایتر های آنها را نیز پشتیبانی میکند و اینکه دیسک های کپی شده یا رایت شده، هم بروی رایانه شخصی قابل اجراست هم بروی دستگاههای پخش DVD.

خصوصیات برتر :
* سرعت و کیفیت بالا و در عین حال راحتی کار و One Click بودن
* کپی بدون دست بردن به کیفیت و اندازه تصویر و عدم استفاده از watermark. فیلم را همانند آن که خریدید کپی میکند.
* برش DVD-9 به 2 عدد DVD-5. کوچک کردن DVD-9 در حد DVD-5. کپی فیلم اصلی جهت جایگیری در DVD-5. کپی DVD-9 به DVD-9.
* کپی دیسکهای رمز گذاری شده توسط CSS یا Sony ARccOS و غیره.
* عدم وجود صفحات هشدار دهنده و watermark. فیلم کپی شده عینا DVD اصل و ارجینال خواهد بود.
* پشتیبانی از دیسک های 2 لایه (Dual-Layer 8.5GB) و رایترهای DVD+RW/-RW
* تبدیل و کانورت DVD به فرمتهای AVI, ASF, 3GP برای Smart Phone و MP4 برای Sony PSP و به کل جهت استفاده در دستگاه های قابل حمل نظیر MPEG4 player, Sony PSP, Apple iPod, PMP و 3G smart phone.

POWERED BY www.freedl4all.mihanblog.com

CloneDVD 2.9.2.2 Final

دانلود رایگان نرم افزار در ادامه مطلب

ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 27 اسفند 1387    | توسط: SAJJAD    | طبقه بندی: نرم افزار،     | نظرات()